2009 m. gegužės 22 d., penktadienis

"Vampire Diaries"


O kas čia sakė, kad šitie metai vilkolakiški? Manau, jau antri metai bus, kaip žydruosiuose ekranuose karaliauja vampyrai. Kai visi pabaigsime žiūrėti antrąjį "True Blood" sezoną, galėsime griebtis "Vampire Diaries".
Šis serialas pastatytas pagal L. J. Smith romanų seriją "Vampire Diaries"(o ji, beje, ir daugiau apie vampyrus rašo). Aš dar neskaičiau šitų romanų, tad juos pakomentuosiu vėliau kadanors.
Yra ir nelaimingų ir patenkintų šiuo serialu. Pagrindiniai veikėjai - Elena, ir broliukai vampyrai - Stefanas ir Damonas. Aišku, vienas gerietis, kitas blogietis. Vyksta kovos (jaučiu ir meilės:D) ir t.t. Tokia paaugliška (gaila) istorija, kuri visiems iki kaulų smegenų primins "Twilight". Bet atsiminkime, kad "Vampire Diaries" pasaulį išvydo 1991 m.! Beje, dar ir veiksmas vyksta tokiame šabloniniame Virdžinijos miestely - Mystic Falls XD (o knygoje miestelis vadinosi Fell's Church).
Šiaip, gerai, kad yra tas Damonas. Vien iš pasakojimų ir trailerio bus pakenčiama žiūrėti :DĮvertinimas: vėl plakate (kaip ir "Twilight") visi atrodo lėvai XD Pažiūrėsime vėliau, kaip viskas bus

1 komentaras:

Blog Widget by LinkWithin