2009 m. spalio 25 d., sekmadienis

Truputį apie Anne Rice


Nors dabar turiu daug darbo rytojaus studijoms, bet noriu dar pasidalinti mintimis apie vampyrus :)
Anne Rice neseniai atšventė savo 68 - ąjį gimtadienį. Visad pasvarstau, kad tiek pat metų dabar švęstų ir mano tėtis... Kaip man baisu, kad ji nepaliktų šio pasaulio greitai. Sveikata jos nėra stipri. Anksčiau svarsčiau, kad jai turėjo būti sunku, kai buvo ateistė ir rašė apie nemirtingus vampyrus, o pati žinojo, kad yra mirtinga. Tačiau dabar ji turi Dievą ir jos širdis rami... Įdomu, ar ir aš senatvėje patikėsiu Dievą? Norėčiau būti nemirtinga...
Kadangi ji yra mano mylimiausia rašytoja, jos knygas skaičiau, kai dar buvau nelabai protinga, dabar noriu ją vėl iš naujo atrasti. Po truputį. Ir smagu, kad ji bendrauja su skaitytojais Facebooke ir net Skype.
Iš pradžių labai išgyvenau jos pasitraukimą iš "Vampires Chronicles". Matyt, tąkart fanai privedė ją prie piktų replikų, kad nebereikia jai tų vampyrų. Tačiau praėjus geriems keliems metams viskas pasikeitė. Ji jų neišsižadėjo, o pradėjo mėgautis, kaip ir jos skaitytojai mėgavosi jos vampyrais. Smagu. Ir nors buvau prižadėjus sau, kad neskaitysiu tolimesnių jos kūrinių, nes jie nužudė vampyrus, bet dabar jau mąstau kitaip :)
Ir šitas straipsnis labai geras, kuriame atsiskleidžia Annės požiūriai. Būtinai paskaitykite.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Blog Widget by LinkWithin