2010 m. birželio 5 d., šeštadienis

N. Zelandijos gyventoją užpuolė „vampyrai“

Naujosios Zelandijos gyventoją sukandžiojo trys žmonės, kurie gėrė jo kraują, užpuolę jį kaip vampyrai, praneša „Telegraph“. Informacija apie keistą vėlyvos nakties incidentą Viktorijos kalne, tamsiame gražiame kampelyje, esančiame šalia šalies sostinės Velingtono, paaiškėjo, kai du žmonės teisme buvo apkaltinti sužeidę žmogų, siekdami, kad jis netektų sąmonės.

22-jų Jamesas Phillipas Brooksas ir 19-metė Xenia Gregoriana Borichevsky buvo pakartotinai paleisti už užstatą, nepateikę pasiaiškinimo.

Trečio kaltinamojo suėmimui buvo išduotas orderis. 19-metis Jamesas Ericas Orras nepasirodė Velingtono apygardos teisme.

Už šiuos kaltinimus gali būti paskirta didžiausia 14 metų kalėjimo bausmė.
Manoma, kad auka, kurio vardo teismas nenurodė, prarado sąmonę po to, kai buvo apkandžiotas vasario 20 d.

Išėjęs iš teismo J. Brooksas pasakė suprantantis, kad incidento metu buvo geriamas aukos kraujas, tačiau jis pridūrė: „Aš to nedariau.
Ar aš panašus į vampyrą? Esu lauke dienos metu“, – sakė jis miesto laikraščiui „Dominion-Post“.

J. Brooksas, kurio veide daugybė auskarų ir kuris plaukus šukuoja į skiauterę, sakė: „Galbūt aš atrodau kaip pankas, bet aš nesu pankas. Aš tiesiog kitoks. Taip, aš įkandau tam vyrukui. Jis sudavė mano merginai. Mano mergina ir mano draugas kandžiojo jį. Jei būčiau mušęs jį, būčiau stipriai sužeidęs, todėl pagalvojau, kad įkasiu jam, pamatęs, kaip jie kandžioja jį.“

Jis teigia, kad „neplanavo“ gerti jo kraujo.

via

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Blog Widget by LinkWithin