2011 m. sausio 31 d., pirmadienis

Serialų banga

Ką gi, gal reikėtų bent vieną ir rimtesnį pranešimą palikti. Mažai, prisipažinsiu, teberašau virtualiame pasaulyje (manau, kad puikiai patys tai pastebite), nes ypatingai daug tenka rašyti realiame pasaulyje...

Taigi, pats pirmas startavo amerikietiškas "Being Human". Be jokių įžangų paprasčiausiai siūlau negadinti laiko su šiuo nelabai stipriu perkūriniu (net kopija pavadinti būtų per didelis komplimentas). Amerikiečiams nepasisekė nukopijuoti šio serialo esmės, nes ji visgi buvo britiškame humore. Istorija - tik pretekstas geram juodam humorui pasireikšti. Amerikietiška versija žymiai turtingesnė budžeto atžvilgiu, aiškiai matyt, tačiau jau geriau mažas budžetas, bet gera humoro dozė.

Jei kam įdomu, kai kas jau yra sukurpęs gerą palyginamąją analizę:Taigi, grįžtant prie britiškojo "Being Human", tai labai džiugu, kad jau jis pasirodė. Aš maniau, kad tęsinys buvo nutrauktas, bet vampyriška dvasia, sklindanti tarp mūsų, padėjo serialo plėtotei. Kol kas esu labai patenkinta naujomis serijomis.

Taip pat jau į ekranus grįžo po ilgokos pertraukėlės "Vampire Diaries".1 komentaras:

  1. http://www.vampirevineyards.com/wordpress/products/our-wines#dracula

    AtsakytiPanaikinti

Blog Widget by LinkWithin