2010 m. balandžio 10 d., šeštadienis

U.Skonsmanaitė ir J.Milius tapo vampyrais

Labai puiki žinia, bet mane suerzino faktas, kad nesužinojau apie tai anksčiau, tad ten būčiau galėjus pasivaidenti ir gyvai pamatyti rimto filmo apie vampyrus kūrimą... Dabar beliks laukti šio filmo :)


TV laidų vedėja Ugnė Skonsmanaitė ir dainininkas Jeronimas Milius tapo vampyrais, gyvenančiais apleistoje pilyje ir ieškančiais naujos aukos. Tiesa, tik vienai nakčiai ir tik austrų režisieriaus Rono Eichhorno Lietuvoje kurto filmo „Vampyrai Vienoje“ aikštelėje. Aktorių atranką ir filmavimus Antakalnio miškuose bei apleistame Raudondvario dvare organizavo prodiuserių kompanija RGB. „Turbūt iš visų palikusių savo nuotraukas aktorių duomenų bazėje, režisierius pasirinko tuos, kurie ir be grimo atrodo kaip tikri vampyrai“, - juokėsi U.Skonsmanaitė.

Mergina prisipažino, kad gavusi pasiūlymą įkūnyti vampyrę, nudžiugo - vaikystėje šių nakties padarų istorijos buvo jos mėgiamiausios. „Filmavimas buvo smagus, smulkmenų išduoti negaliu, nes filmas dar nebaigtas. Specialiai man pagamintus vampyro dantis gavau dovanų“, - pasakojo pirmą kartą kino aktorės duoną išbandžiusi Ugnė.

J.Milius prisipažino, kad suvaidinti vampyrą ar vilkolakį buvo sena jo svajonė. „Ji išsipildė. Filmavomės vieną naktį nuo šešių vakaro iki septynių ryto, sename dvare gainiojomės mergaitę, kuri pati buvo kalta, kad įlindo į namą, kuriame pilna visokių nakties padarų“, - siužeto dalį trumpai papasakojo J.Milius.

Jis prisipažino, kad įsijausti į kraugerio nakties siaubūno vaidmenį nebuvo sunku, labiausiai vargino pasirengimo darbai. „Supratau, kad sunkiausia kino aktoriaus darbo dalis - laukimas: kol nugrimuos, kol viską parengs, o pats filmavimasis - visai geras darbas“, - pasakojo J.Milius. Jis taip pat turės šio filmo atminimą - vampyrų dantis pagamintus specialiai pagal jo tikrųjų dantų spaudus ir idealiai tinkančius dainininko burnai.

Filmas „Vampyrai Vienoje“ bus pritaikytas 5D technologijai ir kol kas nežinoma, ar kino žiūrovai galės jį pamatyti Lietuvoje. „Pas mus nėra nė vieno kino teatro, kuris rodytų 5D filmus, todėl nežinome, ar galėsime jį pas mus rodyti, bet kuriuo atveju dėl filmo platinimo bus tariamasi pasibaigus gamybos darbams“, - pasakojo RGB prodiuserė Daiva Jovaišienė.

5D kinas - tai jau Lietuvos žiūrovams gerai pažįstamas 3D (trijų matmenų vaizdas) papildytas kitais specialiais efektais (vibruojančiomis kėdėmis, judančiomis grindimis, vėjo ar lietaus imitacija, kiekvienam žiūrovui skirta specialia garso įranga ir t.t.)

via

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Blog Widget by LinkWithin